Bullhorn Connexys heeft de Lightning Treatment!

Bullhorn Connexys Lightning

Ons Bullhorn Connexys-team is de afgelopen 18 maanden druk bezig geweest om te onderzoeken hoe we recruitment naar een hoger niveau kunnen tillen. We zijn verheugd om aan te kunnen kondigen dat onze volgende release het volledige Bullhorn Connexys-platform op Salesforce Lightning mogelijk maakt!

Veel meer dan een facelift!

Hoewel de nieuwe look en feel mooi is, is deze langverwachte release meer dan alleen de buitenkant. Het is een verbetering van de bruikbaarheid die profiteert van de nieuwste Salesforce Lightning-technologie met een modulaire aanpak die aanpasbaar is. Hierdoor kunnen interne recruitmentteams en teams van detachingsbureaus zoveel meer uit Bullhorn Connexys halen.

We weten dat in een door kandidaten geleide markt de juiste kandidaat op het juiste moment het verschil tussen succes en mislukking kan zijn, dus hebben we met de nieuwe release gekeken hoe we jouw recruitmentworkflow nog verder kunnen stroomlijnen. We hebben ons erop gericht om meer uit Salesforce te halen en je sneller de benodigde informatie te bieden door onnodige extra klikken en processen te verwijderen.

Maar geloof ons niet zomaar op ons woord, bekijk Bullhorn Connexys met Salesforce Lightning in actie!

Maatwerk, gecombineerd met kracht

De Lightning App Builder is zeer flexibel en stelt jouw admin-team in staat om aangepaste pagina’s te maken die profiteren van alles wat Salesforce te bieden heeft. Met essentiële informatie en inzichten waar en wanneer jij ze nodig hebt. Dat is het geheim van de nieuwe release, als Salesforce Lightning is ingeschakeld, kun je zelf beslissen wat belangrijk is.

Hoe geweldig dit ook mag zijn, we zijn het DNA van de Bullhorn Connexys waar jij van houdt niet vergeten. Je zult nog steeds genieten van alle zoekkracht; mogelijkheden om meerdere CV’s te analyseren; strakke integratie met e-mail en agenda; en taakbeheer voor jou en het team om iedereen in beweging te houden.

Nieuw voor detacheringsbureaus

Hoewel alle gebruikers zullen profiteren van verbeterde aanpassingen, zullen onze klanten van bureaus enkele extra’s zien in de volgende release.

We weten dat het tijdrovend en omslachtig kan zijn om kandidaat-cv’s naar jouw template te bewerken in Bullhorn Connexys. We hebben de CV Builder geüpgraded om hier een eenvoudige schermweergave van te maken waarmee je de resultaten in realtime kunt bekijken.

Er is ook een nieuwe wizard voor het beheer van, het verzenden en volgen van potentiële cv’s naar klanten, om je te helpen het proces eenvoudiger te beheren.

Ontwikkeld in samenwerking met jou

Om de release zo goed mogelijk te ontwikkelen, hebben we nauw samengewerkt met onze klanten in iedere stap van het proces. Hieronder lees je wat Dennis Kouwenbergh van LINKIT hierover zegt:

“De nieuwe Lightning-release is geweldig! De look and feel is enorm verbeterd en het systeem is zeer logisch opgezet, waardoor ons team het direct optimaal kan benutten. Vooral de manier waarop alle views naar wens zijn aan te passen om de juiste informatie te verkrijgen op het juiste moment is erg waardevol. Wij zijn al geruime tijd Bullhorn Connexys users en dit is de grootste verbetering tot nu toe. Het ziet er niet alleen geweldig uit, maar het maakt ons team daadwerkelijk meer effectief en efficiënt.”

Wanneer is het nieuwe Bullhorn Connexys beschikbaar?

De nieuwe Salesforce Lightning geactiveerde release is nu beschikbaar! We zijn erg enthousiast en kunnen niet wachten om het met je te delen.

Neem contact op met je Bullhorn Connexys Accountmanager voor een demonstratie of meer informatie over hoe je kunt starten.

Over Bullhorn Salesforce

Bullhorn Connexys is een krachtige oplossing voor zowel Corporate HR als bureaus. Het is gebouwd op het Salesforce Platform en wordt gebruikt door enkele van de grootste bedrijven en recruitmentbureaus over de hele wereld. Bullhorn Connexys is In 2017 lid geworden van de Bullhorn-familie en is het leidende recruitmentplatform in Europa.

Salesforce Lightning

Klik hier voor meer informatie over de kracht van Salesforce Lightning en waar je van kunt profiteren met Salesforce.

Ontvang content direct in je inbox

Vul het formulier in en ontvang regelmatig de nieuwste blogs, recruitment tips en best practices.